Koszyk jest pusty

Wartość: 0 zł 

Twoja pozycja:O firmie

O firmie

Wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym

Firma Handlowo - Budowlana "Natalka" Rafał Niestrawski działa od 1997 r. Położona jest w Nowej Wsi niedaleko Leszna Wlkp.

Dzięki pracy i sumienności zyskaliśmy dobry wizerunek na rynku budowlanym, nasze usługi oraz produkcję obudów kominkowych doceniło wielu klientów domków jednorodzinnych, mieszkań, firm, którzy spragnieni ciepła domowego ogniska, migoczących płomyków ognia, stylowej formy, spełnili marzenie o posiadaniu kominka wybierając go w naszej firmie .

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie budowy kominka od pomysłu, poprzez indywidualny projekt ,wybór wkładu ,kamienia aż do profesjonalnego wykonania kominka. Polecamy rozwiązania odpowiednie zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym, tradycyjnym czy rustykalnym.

Oferujemy również sprzedaż i usługi:

- montaż kominka oraz rozprowadzenie ciepła

- montaż kominka z płaszczem wodnym i osprzęt do nich

- wkłady kominkowe

- piecyki wolno stojące

- wkłady kominowe

- system kominowy dwuścienny

- wyroby z kamienia (blaty, parapety)

Współpracujemy z wiodacymi producentami (Seguin, Chazelles, Laudel, Dovre, Spartherm, Lechma, CTM) którzy zapewniają nam duży wybór wkładów kominkowych. Dysponujemy szeroką gamą płyt z kamienia naturalnego idealnych do wykończenia kominka np. granit, marmur, trawertyn, piaskowiec, agglomarmur, a nawiązana współpraca z importerami kamienia, pozwala zapewnić naszym klientom bardzo korzystne ceny.

Firma wyposażona jest w maszyny i urządzenia do obróbki kamienia dzięki czemu może zaoferować klientom o najwyższych standardach zarówno jeśli chodzi o poziom techniczny oraz jakościowy. Staramy się aby wykonane przez nas kominki spełniały wszelkie normy techniczne, wymagania estetyczne i praktyczne klienta. Dbamy o to, by klient mógł czerpać wielką radość z płonącego ognia w zaciszu swojego domu, korzystając jednocześnie z ekonomicznego i ekologicznego ogrzewania kominkowego.

 

 

 

 

www.moj-kominek.pl | 2010 - 2021